.

Březen 2016

Komediální vyhazov z AK a trochu těch novinek

14. března 2016 v 1:06 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody
Ještě že témata týdne jsou taková, jaká jsou. Na většinu z nich se dá napasovat ledacos. Po tom, co jsem byla vyloučena z AK, je to jediná možnost, jak mít nějaké čtenáře.

Víte, jsem člověk, který si sám sebe váží a zná hodnotu sebe a svojí práce. Proto mě opravdu překvapilo, když jsem v lisopadu přišla na blog, zvřejnila článek a zjistila, že nejsem v AK. Byla jsem členkou léta. Přijímal mě ještě Krutomluv. V chodu klubu jsem se angažovala. Jednou jedinkrát jsem neporušila pravidla. Jediné, co se mi mohlo vytknout, byla neaktivita v posledních necelých třech měsících. Nic víc.

Proto, když jsem to zjistila, jsem napsala e-mail ve znění:

Dobrý den,
smím se zeptat, proč už nejsem v klubu? Jaký byl důvod mého vyhazovu? Protože tříměsíční neaktivita mi nějak nesedí (ano, jsou to téměř tři měsíce, ale ne celé). Kdybych neměla zájem blogovat, neřešila bych to, ale já ten zájem mám. Bloguji sedm let, velkou část z toho jsem byla v klubu. A informace pro svůj poslední článek jsem sbírala měsíc, protože jsem nechtěla vydávat články o pár řádcích pro každý seriál zvlášť.
Prosím proto o návrat mezi členy, protože tato situace mě skutečně mrzí.
Ovšem jestli byl důvod jiný, ráda bych ho znala a napravila problém.
Odpověď žádná. Skoro dva měsíce jsem na ni čekala. Po dvou měsících jsem napsala další mail:
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015