.

Leden 2015

Foto: Ohnivá show

2. ledna 2015 v 17:11 | Nika Caesaris |  Fotografie
Ve věci "Nepopřála veselé Vánoce a ani nevyrobila zatracené PFko"... Vinna! Škola má ten nepříznivý účinek, že se mi nechce nic. Nebudu vykládat o tom, že nemám čas. Mám, ale když už se teda neučím, pomáhám našim na stavbě, spím, nebo dělám zpovědnici nešťastným kamarádkám, se kterými se roztrhl pytel. Asi o Vánocích a Silvestru napíšu později. Tak bych docela ráda zrekapitulovala rok 2014, který mi nakopal prdel tak, jak to ještě žádný předchozí neudělal. Ale teď k fotkám.
Následující fotografie jsou z 30.5.2014, takže už poněkud starší. Žila jsem v dojmu, že už na blogu jsou. Každopádně se s nimi chci pochlubit, protože je považuji za první trochu vyvedenější fotky zrcadlovkou.
A příběh k nim? Seděla jsem si tak u počítače, když mi přišla zpráva, že mám dorazit do naší mateřinky Jihlavy na domácí ledový čaj do naší oblíbené kavárny, kde se sejde celá parta, a pak se půjdeme podívat na ohňovou show. Čaje jsme během chvíle ve čtyřech lidech vypili asi deset litrů, jak to máme ve zvyku (zbytek si dal kafe, jak se to běžně v kavárně dělá), já k tomu sežrala čtyři toasty (o jeden jsem se musela s nelibostí podělit) a pak jsme vyrazili sborově na slíbené představení na náměstí.
Musím říct, že to byla úžasná podívaná, i když jsem ji z většiny viděla jen skrz objektiv. Motivaci mít pěkné fotky mi dodávala kamarádka, která do mě dloubala, abych jí hlavně detailně vyfotila toho fešáka s šátkem. No, při shlédnutí fotek mi snad i kluci dají za pravdu, že se kamarádce nešlo divit.
Jediná škoda je, že než jsem ten foťák nastavila správně, bylo kus představení v trapu.

Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015