.

Září 2014

Po prvním týdnu na VŠE

25. září 2014 v 23:34 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody
Přátelé, už jsem tu psala, že jsem nedobrovolně změnila alma mater. Mám za sebou první týden výuky, tak jsem se rozhodla poreferovat, abych se tomu mohla na konci semestru, až mě odsud vyrazí, pěkně zasmát.

Abych to vzala pěkně od začátku, musím říct, že jsem se na tuhle školu netěšila. Vůbec. Vlastně jsem ji z nějakého ne úplně známého důvodu nesnášela, protože jsem byla opředena předsudky a také zamotaná v kokonu toho, že to byla poslední možnost, a místo na nějakém oboru, který by mě bavil, trčím tady, na škole, která má naprosto příšernou pověst, navíc na oboru, o kterém jsem byla přesvědčená, že mě nikdy nebude bavit. Příjemné vyhlídky, no ne?

Ale to nebylo všechno. Týden předtím, než jsem měla jít do školy, mě přepadla nějaká střevní viróza, ze které jsem se dostávala až do předvčerejška tím, že jsem držela přísnou dietu (vlastně jsem celou dobu jedna vařené kuřecí s bramborem, rohlíky, šunku, jablka a banány, nic jiného, navíc všechno bez jakéhokoliv omastku nebo koření kromě soli), takže to jedlíkovi, jako jsem já, moc nepomáhalo. Odůvodňovala jsem to tímto způsobem: ,,Ještě ta škola ani nezačala, a už jsem se z toho div neposrala." Takže jsem si vyhladovělá, vystresovaná a smutná párkrát pobrečela a pak se s tím nějakým způsobem zkusila smířit.
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015