.

Červenec 2014

Masters of Rock 2014

23. července 2014 v 23:14 | Nika Caesaris |  Koncerty

Áno, tentokrát to byl pátý rok, co jsem navštívila Vizovice za účelem poslechu kvalitní hudby mého srdce. Letošní "Mástr" mi utekl snad ještě rychleji než ten loňský, a to už je co říct. Možná je to tím, že jsem jela až ve čtvrtek ráno, možná je to tím, že jsem se bavila ještě královštěji než kdy předtím. Nevím přesně. Každopádně to ale stálo za to.

Balení na páté Masters aneb óda na krosnu

7. července 2014 v 18:44 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody
Musím říct, že i Jaruna no.5 je pořád stejný dobytek. I Jaruna no.5 si totiž klasicky po koupení lístku hned v první várce lístek uschovala natolik důkladně, že ho pár dní před odjezdem nemohla najít. Naštěstí nebyl moc daleko, jen ukrytý za taškou plnou bordelu.

Letošek je pro mě něčím jiný. Konečně totiž mám na cestování pořádné zavazadlo. Ano, Nikolka měla dost otřesné bolesti zad z "krosny" od Vietnamců, o které se rozhodně nedalo říct, že padne jak zadek na nočník. Abych své tvrzení něčím podložila, toto je fotka z loňska. A můj výraz na ní opravdu vypovídá o tom, co si o té mučivé věci na mých zádech myslím. A ne, nemám ji obráceně, byť to tak vypadá.

Postavit sny znovu...

4. července 2014 v 1:42 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody
... mi pravděpodobně dá zabrat. Ale je to velice zapotřebí.
Přátelé, v minulém článku jsem se vám vybrečela na rameno, jak se se mnou těch pár dní nemazlilo. Ale musím říct, že jsem našla něco, co zcela vyřešilo moji trýznivou situaci.
MAFIA PC GAME!!!
Dobře, tak tohle není tak úplně ono, ale sranda to je.
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015