.

Leden 2014

Přání k Narozeninám

27. ledna 2014 v 23:45 | Nika Caesaris |  Útržky
Vím, co jsem tvrdila... Že jeden dortík se srdíčkem vyjádří všechno. Možná řekne spoustu věcí, co jsou potřeba říct. Dokáže vyjádřit touhu po potěšení druhého, chtíč vidět jeho překvapení a cítit, že ten proces tvorby měl nějaký smysl. Dokáže prostě a jednoduše vyjádřit lásku. Ale to tu rozebírat nechci, jen bych se opakovala. Však jistě víš, co k tobě cítím, a je to čím dál silnější. Chtěla jsem spíš napsat něco jiného, co jsem ti ještě neřekla a myslím, že bys to měl vědět.

Mé chlupaté potěšení

27. ledna 2014 v 15:45 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody
Už je to nějaký ten pátek, co jsem si pořídila chlupatého "mazla". A ne, opravdu není řeč o mojí kočce, protože ta má pouze chmíří na ocase (mám doma bezsrsté plemeno kočky Sphynx, pokud by někdo nevěděl). Řeč je o podstatně menším a podstatně chlupatějším tvorečkovi.

Když kreslí maminka

26. ledna 2014 v 22:52 | Nika Caesaris |  Suchý pastel
Zdravím vás opět v mém kreativním okénku.
Už jsem se tu zmiňovala, že jako výtvarný umělec stojím z většiny za prd. A ten zbytek, co celkem ujde, jsem nejspíš podědila po svojí mamce. Ta totiž narozdíl ode mě kreslit umí.
V posledních dnech měla více času, a proto se věnovala tvorbě, i když si jen tak "čmárala pro radost". Nedalo mi to, a tak jsem její kresby nafotila a rozhodla se s nimi pochlubit na svém blogu. myslím totiž, že na "blbnutí z nudy" to je moc pěkné.

Pokud zanecháte nějaké komentáře, určitě jí dám všechny přečíst, bude mít radost.

Jak jsem se naučila, co je skutečná láska

23. ledna 2014 v 18:15 | Nika Caesaris |  Na téma týdne
Článek na téma týdne "Láska"

Můj mozek si přesně vzpomíná na to, jak to bylo před lety, i když srdce vůči tomu zůstává chladné.
Čtu si svoje články, ve kterých jsem vyjadřovala svoje utrpení. Hlavně ty nezveřejněné. A říkám si u toho: ,,Zlato, tys byla ale pitomá!"
Když naděje nahradí hloupá naivita, to podstatné se vytrácí a nepodstatné za sebou nechává jen spoušť a ledovou pustinu. Myslela jsem si, že slunce ten led už nerozpustí.
Ale z toho omylu jsem byla vyvedena.
...

Design Poslední symfonie

10. ledna 2014 v 10:54 | Nika Caesaris |  Designy
Nastal čas změny.
Původně jsem plánovala mnohem větší změny. Chtěla jsem naprosto předělat základní koncept a kostru, vytvořit opět něco zcela nového, jinak fungujícího, moderního, se spoustou animací a dalších všemožných vymožeností. Hodně rychle jsem ale přišla na to, že se to sem vůbec nehodí a že bych to zase rychle měnila. A protože jsem procházela obdobím, kdy mě naprosto dusila škola, odráželo se to i na mých (ne)nápadech.

(Kliknutím obrázky zvětšíte)
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015