.

Červenec 2013

Čtvrtí Masters a již tradiční přípravy

9. července 2013 v 16:55 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody
Sice absolutně teď nemám čas psát články na blog (a že zatraceně mám o čem), ale tento článek prostě vynechat nemůžu. Po tři roky jsem ho v ty samé dny psala, tak ho musím napsat i čtvrtý, abych se měla příští rok opět z čeho poučit.
Každý rok, ačkoliv jedu na stejný festival, proběhne naprosto jinak, s jinými lidmi a jinou náladou. Letos to bude zrovna tak, krom toho překonat letošek nebude nic dvakrát obtížného.
Z Rock for People, ze kterého jsem přijela před třemi dny, jsem se poučila dostatečně. I když tento festival bude možná kamenem úrazu pro MoR, který se nemůže s rfP absolutně srovnávat. Každopádně RfP byl náročnější, obsáhlejší a tím byl i dokonalou přípravou, abych se na MoR nachystala, jak nejlíp umím. Udělala jsem totiž opět několik zásadních chyb.
  1. Věřila jsem předpovědi počasí
  2. Nabalila jsem si až moc oblečení
  3. Nevzala jsem si s sebou vlastní chlast, tudíš jsem za něj utratila v areálu moc peněz
  4. Odjela jsem brzy ráno totálně nevyspalá a hladová (kocovinu prý člověk z jedné vodky s džusem mít nemůže) místo toho, abych se vyspala
No, to je asi všechno. Vypadá to, že těch chyb zas tolik nebylo, takže se můžu nazvat poněkud ostříleným festivalovníkem. Nicméně nějaké ty aktualizace to chce, takže tady je obsah letošní masterovské krosny, která v žádném případě nesmí být tak těžká, jako byla ra RockForPeopleská.
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015