.

Březen 2013

Sledovací zařízení aneb kde najdete Post Nubia Phoebus

29. března 2013 v 16:40 | Nika Caesaris |  Informační plky
To zatracené předmaturitní období!
Člověk dělá všechno a nic.
A nebo pro jistotu vůbec nic.
A to bude můj přílpad...

Zkoušela jsem napsat článek.
Nic.

Zkoušela jsem namalovat něco nového.
Nic.

Zkoušela jsem najít něco starého, co bych mohla zveřejnit, aby to tu neshnilo.
Jo, to se povedlo, ale stejně jsem to nedotáhla do konce.

A se divte, že nedokážu stvořit nový design. Na to stejně kašlu, protože stávající se jice okoukaný, ale pořád se mi líbí.

A já se zase nesmím divit tomu, že návštěvnost tady slítla dolů střemhlav, navíc když teď "inteligentně" předělali titulku, nevidí můj blog už ani ti, kdo by ho vidět bývali chtěli, a tak upadá v zapomnění. Což mi je vcelku líto a rozhodla jsem se učinit opatření, které snad zajistí, že ti, kdož moje výlevy občas rozkliknou, se dozví o novém článku snadněji.

Hard candy

26. března 2013 v 15:26 | Nika Caesaris |  Útržky
Měkké šedavé sedačky, rock&rollová muzika a kouřová opona, za kterou se stejně tak dobře schováte, jako z ní vystoupíte. Tmavomodré šaty s bílými puntíky a červeným opaskem, rudá rtěnka a lesklé lodičky. Ty, které jsem si vysnila a teď povyšují moji nožku na level, na který by se za jiných okolností nedostala.
Zamilovala jsem se do míst, kde se scházejí ti nejstylovější lidé z Jihlavy a okolí, třebaže se tam vyskytuje to, co mi bylo dřív zapovězeno. (Protože jsem si to sama kategoricky zakázala)
Zamilovala jsem se do míst, kde z lidí čiší cit, talent a umění milovat život. Jsou tak krásní a jejich dokonalý obličej nezhyzdí ani vrytá bezpáteřnost. Mají ji tam skoro všichni.
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015