.

Co se děje v dračí sluji?

24. února 2013 v 18:46 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody
Vy sem ještě chodíte? A co tu jako chcete? Vy nevíte, že autorka kvůli své pracovní vytíženosti pozastavila blog? No, minulá věta je pěkná blbost, protože autorka je v pravdě neskutečně líná a místo blogování radši spí, nebo hraje Farmville. Případně píše strašně uchylné erotické povídky (často s prvky fantasy či heroismu), které dle nových podmínek na blog.cz stejně nemůže zveřejňovat.
A to zcela vůbec neodpovídá tomu, že by tato extrémně lenošná autorka měla za necělé tři měsíce maturovat. No počkat... Písemné jsou dřív. A já nevím, kdy. Jsem to vskutku "pilný študák".
Možná bych vám, když už sem chodíte, mohla sdělit, co se od toho předposledního prosince stalo. Ale jen ve zkratce.


  1. Prožila jsem svůj absolutně NEJLEPŠÍ SILVESTR v jedné nejmenované brněnské čajovně, kde jsme si udělali takovou menší party hard se spoustou vodních dýmek, spoustou čaje, spoustou jídla, spoustou dobré muziky a zábavy a o množství alkoholu se pro jistotu bavit nebudeme.
  2. Dvakrát jsem byla v DIVADLE. Poprvé na Ostře sledovaných vlacích, podruhé na Přeletu nad kukaččím hnízdem. už dlouho plánuju sepsat všem představením mnou navštíveným nějaké malé recenzičky, takže jestli se k tomu dokopu, dočkají se jich i tyto dvě.
  3. Konal se můj MATURITNÍ PLES. Opět akce, která si zaslouží delší článek. Stručně můžu akorát říct, že to byla naprosto úžasná akce, kterou hanilo snad jenom naše půlnoční překapení, kvůli kterému nám polovina sálu utekla a druhá se se zacpanýma ušima modlila, ať už je konec.
  4. Taky jsem byla v KINĚ. Na Djangovi. Po scéně s KKK už nikdy nebudu doufat v to, že by Tarantino mohl vzít nějaký film zcela vážně.
  5. Dále jsem se zúčastnila EPICKÉHO SRAZU KAWAII, na kterém se opět sešla pouze stálá přetrvávající parta, která se schází i mimo epické srazy. Ale v žádném případě si nestěžuju, i tak to bylo epické!
  6. Epický byl i další SRAZ OTAKU VYSOČINA v jihlavské čajovně, kde to pustoším pravidelně. Tentokrát to bylo s hrou Activity a ne zrovna povedenou vodní dýmkou ještě zajímavější, i když na vánoční sraz, kde se střílelo umělohmotným předmětem ve tvaru prsu, to vážně nemělo.
  7. Pak přišly jarní prázdniny a mně začala HOME ALONE ÉRA. Celý barák se sbalil a odjel stovky kilometrů na hory, takže jsem v té třígenerační ratejně zůstala sama. A ne že by mě to nebavilo. Naopak mě návrat rodiny, kdy mamina okamžitě začala s lamentací přerovnávat hrnečky v kredenci a otec si hlasitě prdnul v obýváku, trochu sklíčil.
  8. Ale nedá se říct, že bych celých těch čtrnáct dní, co rodina byla fuč, zůstala sama, protože za mnou přijeli MÍ NEJÚŽASNĚJŠÍ PŘÁTELÉ z Brna, aspoň na dva dny. A od té doby mi nezbývá nic jiného než se těšit na další návštěvu, kterou nejspíš vykonám já.
  9. O víkendu následovala OSLAVA KAMARÁDČINÝCH NAROZENIN, konající se hned na dvou místech. Přijela jsem domů někdy kolem třetí ráno a tak příšerně smrděla kouřem, že jsem oblečení vyhodila na mráz a sebe do vany. Každopádně se na téhle akci stalo něco pro mě silně převratného a pro ostatní překvapujícího.
  10. A teď momentálně sedím v pyžamu u PC a myslím na to, jak ZASE NA ZÍTRA HOVNO UMÍM navdory tomu, že píšu test z literatury, opáčko pěti maturitních otázek z biologie a jsem zkoušená ze čtyř maturitních otázek z chemie. A to můj velký vděk patří preventivní prohlídce, kterou absolvuji místo zkoušení z francouzských slovíček. Z francouzštiny umím totiž jen pár frází: Qu'est-ce vous dites? Ça m'est égal. Je suis trés fatiguée!
Taky mám pár tajemství, které nechci zatím prozrazovat, protože je na to moc brzy. Ale dovíte se je, o to se nebojte. Já se s tím pochlubit nezapomenu.

p.s.: Zdraví vás červená hlava
 


Komentáře

1 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | E-mail | Web | 27. února 2013 v 17:00 | Reagovat

Zrovna jsem na tebe myslela, včera tuším :D Je fajn vědět, že ještě žiješ a máš se dobře a něco se u tebe děje, tzn. nejsi na tom stejně jk já, což je dobře, moc dobře :-D Tak mám pocit, že ten komentář nedává smysl... :-?  :D

2 neheria neheria | 26. března 2013 v 21:50 | Reagovat

jojo... o těch aktivitách mi už vyprávěl Filip... jen počkejte, příště se na ten sraz snad konečně dobelhám, a zas nastane éra nekončících úsměvů... ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015