.

Opět do hor

25. srpna 2012 v 3:42 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody
Pět švestek do krosny, stanová bytová jednotka, housle, lístek na vlak a hurá do hor. A už brzy.

Koukám se na svoje důmyslně zabalené zavazadlo a představuji si, jak už za několik hodin budu dýchat čerstvý horský vzduch. Tam... vysoko.
Není na tom moc co rozepisovat. Letošní prázdniny se mi zdály takové zvláštní. Přijde mi, že jsem toho zažila moc málo, i když dvě nejhlavnější akce budou splněny. Masters of rock jsem absolvovala, dovolenou v horách absolvuji zanedlouho. Ale mimo to jsem toho zrovna moc nepodnikla. Pár výletů pa pizzu, pár koncertů v pivovaru, nějaké ty Prázdniny v Telči, pár výletů po památkách na Vysočině... Vlastně toho nebylo tak málo, ale korunu tomu dá až tento poslední výlet, ze kterého se vrátím o víkendu před začátkem školy.A příští rok to bude ještě lepší. A začne to už v červnu v Německu. Rock am Ring na mě čeká.

Dojedla jsem slaný rohlík se sladkým jogurtem a do odjezdu už moc času nezbývá. Jen krátká doba na spánek, který se mi stejně nejspíš nepodaří, protože se až moc těším. Krom toho nejnutnějšího jsem si snad vzala jenom svoje oblíbené brambůrky s příchutí smetany a cibule. A nemůžu doma zapomenout ani Miláška. Putování s Jedním po horách, bohové, budu si připadat jako Frodo! Nic lepšího jsem si přát nemohla.

Asi budu muset využít aspoň tu chvilku pro spánek. Jen dodám pár informací.
  1. Moje hlava byla předmětem experimentu. Podruhé. Takže tu očekávejte článek o tom, jak hennování probíhalo. Mimochodem, mám pocit, že mám hlavu v plamenech, takovouhle rudo-oranžovo-černou jsem viděla fakt jen v ohništi.
  2. Tento blog v mé nepřítomnosti oslaví čtyři dochované roky existence. Kdy přesně jsem blog založila, si nepamatuju, někdy v roce 2005. Ale to se mi moc řešit nechce. Falšné narozky oslavím dodatečně.
  3. Možná by se ještě něco našlo, ale začíná se mi chtít spát.
Dobrou noc a nashle příští víkend.
 


Komentáře

1 Anvier Anvier | Web | 25. srpna 2012 v 11:54 | Reagovat

To jedeš sama jen tak? :-)
Jinak si to tam samozřejmě užij a ať nenarazíš na někoho kdo by ti chtěl Miláška ukrást :-D

2 Moi Keiniku Sangová Moi Keiniku Sangová | 25. srpna 2012 v 19:46 | Reagovat

Tak ho dones do Mordoru a já zatím najdu nějakýho Gandalfa, co pošle skalní orly :D A bacha na Gluma!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015