.

Červenec 2011

Masters of rock 2011

22. července 2011 v 20:58 | Nika Caesaris |  Koncerty
Přátelé, dospala jsem deficit. To bylo to nejnutnější, co jsem musela po návratu z Vizovic udělat. Bohužel s ubíhajícími hodinami ze mě vyprchalo to největětší nadšení, takže se uchovaly jen deníkové zápisky psané propiskou na papír při světle baterky. Na svůj bložínek i lenost jsem spolíhala vždycky po rozpuštění pokoncertové společnosti. Jasné, z areálu do kempu jsme přicházeli kolem druhý, přibližně do čtyř chlastali u stanu při svitu svíce malé, pak si postupně řekli dobrou noc a já se sama ve svém stanu zabubákovala do spacáku a ještě škrábala dojmy ze dne.

Na to, že jsem letos na MoR jela v podstatě s holým zadkem a ještě ve Vizovicích netušila, ke komu se vlastně přidám, to dopadlo nádherně! Úžasně! Neuvěřitelně! Dokonale! A mnohokrát líp než loni!

Je to tu zas! Opět se těším jak malá Jaruna!

12. července 2011 v 12:33 | Nika Caesaris |  Příhody strýčka Příhody

Prázdniny! Červenec! A co v červenci? No přece MASTERS OF ROOOOOOOOCK!

Už loni se mi sen vyplnil. Dva roky jsem toužila jet na tenhle festival, třetí rok se mi to povedlo. Však jsem o tom musela napsat článek. A čtvrtý tam přece nesmím chybět. Narozdíl od loňska ale už vím, do čeho jdu. A nebudu dělat chyby jako loni.

Fotka studující

7. července 2011 v 21:20 | Nika Caesaris |  Fotografie
No zas tak egoistické to není, jen vás chci zase přesvědčit o tom, že v mém mozku se vyskytuje až příliš mnoho anomálií. Tohle je totiž fotografie ze včerejška. Ano, včera byly prázdniny, dneska jsou taky. A budou ještě sedm týdnů, pokud vím. Ne že by mi tahle informace bránila v bažení po nových vědomostech, naopak. O prázdninách se výsostně nudím, a tak se učím, aspoň tím vyrovnávám těch deset měsíců lenošení.

info: Tuto fotografii vyfotil jeden člen mé rodiny, aniž bych o tom původně věděla, takže uměleckost nulová :D Že mě někdo fotí, jsem se dozvěděla až při: ,,Tohle musím ukázat v práci, jinak mi to nikdo neuvěří." Mnou je jen upravená.
Autoři obrázků použitých v designu:

SCRIBO ERGO SUM

Nika Caesaris 2005 - 2015